1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Akcyza od czerwca w Urzędzie Skarbowym

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika Zgonek85, 9-07 18.

1. Zgonek85

Zgonek85 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam , mam pytanie odnoście płacenia akcyzy . Dziś dowiedziałem się ,że od czerwca tego roku już nie płacimy w celnym tylko w skarbowym akzyce za Anglika . Mam pytanie odnośnie akcyzy : Auto kupione w połowie stycznia , dowód V5C przyszedł na adres angielski i polskie moje IMIE I NAZWISKO 30 stycznia. Jutro wybieram sie zapłacić akcyze bo auto stało pół roku i dopiero teraz jest przełożone i gotowe na przeglad i rejestracje . Umowa ze stycznia będzie ok do płaceni akcyzy czy przepisać skoro na tłumaczeniu dowodu V5C pisze data nabycia 16 stycznia ????? proszę o pomoc

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. qplanetq

qplanetq Uczestnik

Docenione treści:
    18
    Miasto:
    Szczecinek
    Adres strony:
    Kupic mozesz rok temu . Deklarujesz kiedy auto przekroczylo granice RP tym samym kiedy powstał obowiązek płacenia akcyzy.

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. stasiek32

stasiek32 Nowy

Docenione treści:
    0
    chyba jakaś kara nawet cię czeka gdyż jest 14 dni od zakupu pojazdu na opłacenie akcyzy....

Poleć tę stronę