1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

accord 2004 cena przekładki

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika Deryk, 28-10 10.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. magik

magik Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    gdzieś w polsce
    a jak od Niemca jeździ tyle szrotów pospawanych z kilku to jest bezpieczniejszy w angolu ingerujesz w ścianę grodziowa i tylko tyle nie spawasz podłużnic nie przeszczepiasz dachu w angolu wymieniasz tylko ścianę grodziową i tylko tyle spawasz to nie pisz że oryginał to oryginał jak ci rdza zeżre progi to też nie będziesz wycinał i spawał to też w jakimś stopniu ingerencja nie nieprawdaż jak angol jest dobrze przełożony to wygląda też jak oryginał i nikt się nie czepia :)

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. divorski

divorski Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    kraków
    widzę że jeżeli tylko płyta grodziowa będzie spawana lub skręcana lub sklejana w jakiś sposób to pytam się co to jest płyta grodziowa to są progi czy zeżarta podłoga w bagażniku to jest najważniejszy element w razie czołówki więc nie pisz takich rzeczy chyba że jesteś amatorem dalej uważam że orygonał to oryginał i nikt i nic mnie nie przekona więc pytam prawdziwego mechanika na tym forum przekładka czy oryginał sprawdzimy jak się uczyliście w szkołach.I pasowało by się spytać lekarza czy człowiek z oryginalnymi kończynami jest ok czy z najlepszymi protezami????????

4. magik

magik Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    gdzieś w polsce
    w oryginale masz wszystkie elementy zgrzewane to czemu w razie wypadku auto rozłazi się jak rozdzierana gazeta pospawana dobrze ściana grodziowa niema prawa puścić a nie jestem żadnym amatorem przekładam angole już od paru lat więc wiem co mówię a sam jeździłem paroma przełożonymi angolami

5. divorski

divorski Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    kraków
    Wiem że mam racje i nigdy nie dam ingerować w mój samochód sorki koledzy wiem swoje a wy swoje kasa tokasa

6. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    278
    Miasto:
    Wadowice
    weź to inaczej

passat b6 sciana na kleju plus sruby
    instalacja nie lutowana tylko oryginał wszystko jak z fabryki
    przewody hamulcowe z europy
    ABS przelozony
    zadnych sladow przekladki

I CO ???

pewnie sie doczepisz ze klej do sciany nie jest z VW ale to szczegol
    Mr. Magik pisze zajebiscie niemieckie auta przywozili do polski spawali poduznice i dalej jezdza

I CO ???

7. rhd

rhd Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    lubelskie
    A ja tam mysle ze gdyby Mr.divorski nie pracowal w UK tylko siedzial na kasie w Biedronce i mial niepracujaca zone zajmujaca sie trojgiem dzieci to pewnie inaczej by spiewal.

8. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    278
    Miasto:
    Wadowice
    jestes SUPER rhd masz swieta racje
    Ps. naprawde swieta prawda

9. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    457
    Miasto:
    łódzkie
    kolego divorski kiedys miło sie czytało twoje teksty ale teraz chrzanisz banialuki,bedziesz kiedys w okolicach Łodzi,podjedź do mnie pooglądasz sobie jak wygląda przekładka,jak usuwa sie rdze z anglików i zabezpiecza żeby to jeszcze pojeździło,zobaczysz też auta po przekładce i przed przekładką co sie wyciąga z pod foteli,dywanów czy podszybia,a o serwisach angielskich większosc tu słyszała,ostatni przykład kolega pojechal z walnietym czujnikiem od turbo w lagunie a wymienili mu katalizator za 750 f a poźniej czujnik za 150 f :),jeździsz anglikiem,ja i wielu tez jezdzi,jak dla mnie wsio ryba ale pomysl co bedzie sie działo na drogach,jak chłoptasie zaczną jeździć na zabawy w remizie B&W kupionymi zamiast skutera

10. magik

magik Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    gdzieś w polsce
    masz święto racje kupią sę angielską furmanke za grosze a po pijaku to troche hu..wo się wyprzedza ale ten dalej swoje tylko co on zrobi jak skączą się opłaty a angoli dalej nie bedzie można rejestrować :-( jego mina będzie tak wyglądać a autko albo przełoży albo pujdzie na cześci lub na złom :lol: bo nie da ingerować w swoją ścianę grodziową a angoli i tak nie będzie można rejestrować

11. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    278
    Miasto:
    Wadowice
    jakie oplaty jak gosc jezdzi juz dwa lata bez OC ani bez przegladu
    jak by wyjebal domnie z jego winy to skad wezme kase na remont auta
    a on sie tym chwali jak by byl jedynym kierowcca na polskich drogach

12. divorski

divorski Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    kraków
    I tu wychodzi polska mentalność po pierwsze nigdy nie będę za przekłdką po drugie też mam zone na bezrobociu i sam ponad dwa lata nie pracowałem w polsce po trzecie płaciłem oc w Alianz teraz taż płacę (a teraz już nikt nie skorzysta z tego zmienili przepisy) po cwarte któryś się tam wyrwał z BMW w remizie to nie twoja sprawa tylko ubezpieczyciela w ogóle to macie takie pojęcie o życiu w demokracji jak żaba o całowaniu mam dość waszej zazdrości obłudy itd.Pozdrawiam wszystkich i już nie będę pisał a ten magik który zazdrości mi oczekiwania na rejestracje co w demokratycznym kraju powinno być normą a nie jest pewnie ma jakiegoś znajomka w PO ale i to mu nie pomoże i tak bedą musieli rejestrować jak musiała im unia pomóc w negocjacjach z gazem i tak wyjdą na durniów.

13. matik43

matik43 Nowy

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    wolbrom
    No to co tu kolega Jaro przedstawia dyskfalifikuje takie auto do przekładki,komu to potem sprzedać? klient powie że szczepa i jeszcze smrodu narobi.Takie autko zawsze bedzie podejżane

divorski lubi to.
  14. divorski

divorski Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    kraków
    Na stronie głownej macie mój wyrok z 21.09.2010 wygrałem i będę walczył dalej a nie dam przerobić majego angliczka.

15. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    278
    Miasto:
    Wadowice
    zaden zaklad na tym forum nikogo nienamawia do przekladek aut
    to klienta wola ,i zawsze mowi sie co ewentualnie bedzie widac po przekladce ( accord -- VIN )

a zreszta poczekajmy jeszcze trzy tyg i zobaczymy czy bedzie mozna rejestrowac angole

16. rhd

rhd Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    lubelskie
    Pan divorski ma racje,zyjemy w demokratycznym kraju i powinna byc mozliwosc rejestracji anglika bo tak jest w innych demokratycznych krajach.Ja osobiscie jestem pelen szacunku za upor i walke z polskimi urzedami.To naprawde godne podziwu.Pelen szacun.Tylko jestem ciekawy jak pan sobie wyobrazasz kobiete za kierownica z prawej strony powiedzmy auta klasy Vectry,najlepiej kombi pod zatloczonym marketem.Gdzie taka kobietka,czesto bladynka w malej Corsie ma pelne rece roboty.Albo dziadka z babcią w wieku emerytalnym ktorzy sami z siebie juz nie wiele widza,ze o lusterkach Kruzgor(czy jakos tak) nie wspomne.A tu jeszcze autobus zaslania.
    W porzadku,my jestesmy mlodzi(czesto nawet piekni) ale sa takze ludzie starsi i tacy ktorzy nie uwazaja sie za mistrzow kierownicy.
    Ja nie jestem ani za,ani przeciw przekladkom czy tez rejestracji anglikow,kazdy powinien miec wybor.Zastanowmy sie jednak czy to bedzie tak duzo lepiej.U nas w kraju z racji biedy ludzie beda najpierw kupowac (bo bedzie znacznie taniej) a potem zastanawiac sie czy beda potrafic jezdzic.Bedzie bezpieczniej?

17. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    278
    Miasto:
    Wadowice
    napisal rhd
    'Bedzie bezpieczniej? "

odp
    tak bezpieczniej jak 2+2= 5

---------- Dodano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Witam Pana Divorskiego
    prosze poczytac ,mysle ze wbili Panu klina przez duze K
    http://moto.trojmiasto.pl/news.php?id_news=42858

18. divorski

divorski Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    kraków
    Niczym mnie ten artykuł nie zaskoczył jedynie tym że pokazał jakie w polsce jest zacofanie w myśleniu.Jeszcze tego brakuje żeby ministerstwo zabraniało sprowadzać zezowatych narzeczonych nawet po przekładce tępota w tym artykule pokazuje zazdrość że ktoś kupił tanie auto a inny dał za nie 30% więcej to jest typowo polskie wstyd i hańba zawsze zaglądacie ludziom normalnym do kieszeni bo ktoś był za granicą to ma, to takie wiejskie.Pan który boi się jeżdzić po wąskich drogach niech postawi flaszke ministrowi infrastruktury za takie wygody od końca drugiej wojny światowej jakby kolejne rządy nie kradły rolnik do swojego pola dojeżdżałby autostradą.Kto spotkał się w polsce z sytuacją kiedy blondynka nie radzi sobie w trudnej sytuacji na drodze i kto jej pomógł na pewno 99% z tego forum zatrąbiło by ją na śmierć to właśnie my polacy ja zawsze staram się jeżdżić ostrożnie i z szacunkiem do innych nauczyłem się tego w Anglii i bardzo sobie to chwalę u nas ta kultura jest nie znana w polsce tylko zazdrość wyśmiewanie kpiny i drwiny mamy to we krwi wielu na wyspach dostosowało się do kultury jazdy i widzę to najlepiej bo jeżdżę zawodowo w polsce i Anglii.więc jak coś piszecie to zastanówcie się że może kogoś obrażacie albo naśmiewacie się albo przemawia przez was zazdrość doczekam się rejestracji mojego angliczka bez przekładki.

19. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    278
    Miasto:
    Wadowice
    mysle ze znow za jakies pol roku bedzie nagonka na zarejestrowanie angoli
    narazie sprawa jest zakonczona

i bardzo dobrze

20. magik

magik Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    gdzieś w polsce
    więc autko puki co lepiej niech stoi w garażu i traci na wartości albo sprzedaj na części i nie siej zamentu na forum :happy: czyli wszystko po staremu

21. divorski

divorski Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    kraków
    Dlaczego dezinformujesz społeczeństwo według ciebie jest zakończona widać jak śledzisz temat oj chłopie daj sobie siana nie wiesz o co chodzi i głupoty piszesz jesteś tylko zainteresowany żeby do ciebie jak najwięcej frajerów na przekładki przyjechało i to wszystko żdziwisz się jak za chwile będą rejestrować angliczki.

---------- Dodano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Ktoś z nas wygra sprawe w sądzie nie może sąd popierać wiecznie ministra infrastruktury to się ni zgadza z niezawisłością sądu.Otwórz oczy szerzej.

22. Majster Złota rączka

666
    Miasto:
    Internet
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę