1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

A6 C6 da się zostawić wiązkę deski bez obracania??

Dyskusja w 'AUDI' rozpoczęta przez użytkownika bej, 12-10 18.

1. bej

bej Nowy

Docenione treści:
    0
    Panowie jestem w trakcie przekładki A6 C6 2009r 2,0TDI, mechanicznie auto już ogarnąłem została jedynie nieszczęsna wiązka i w związku z tym mam parę :) Auto robię dla siebie więc nie mam parcia żeby wszystko było identycznie jak w EU. Da się zostawić wiązkę angielską bez obracania, x-owania itd chciałbym uniknąć lutowania setek kabli?? Czy po rozpeszlowaniu wiązki da się poprzeciągać wiązki od liczników, kolumny kierowniczej itd na drugą stronę czy trzeba je przedłużać?? To samo tyczy się strony pasażera tam trzeba przełożyć wiązki od schowka zmieniarki itd. Czy da się przenieść bez przedłużania kabli skrzynkę bezpieczników i przekaźników ze strony prawej na lewą czy lepiej zostawić to tam gdzie jest w angliku i jakoś schować za schowkiem?? Wszelkie podpowiedzi odnośnie "łatwego" sposobu przerobienia wiązki mile widziane. Chyba że jest ktoś z okolic Radomia (+100km) i oczywiście odpłatnie podejmie się przerobienia wiązki??

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. qplanetq

qplanetq Uczestnik

Docenione treści:
    18
    Miasto:
    Szczecinek
    Adres strony:
    Kolego nie da się zrobić coś z niczego . Cześć kabli wycofasz ale żeby to zrobić coś musisz uciąć , coś skrócić lub przedłużyć. Nie polecam wkładania czujnika od poloneza.

4. bej

bej Nowy

Docenione treści:
    0
    Wiadomo że wiązki od licznika manetek pedałów trzeba przenieść na drugą stronę i to samo z wiązkami zmieniarek schowka itd i że konieczne będzie cięcie i lutowanie ale czy da się zostawić skrzynkę bezpieczników i przekaźników po prawej stronie bo tam już jest sporo kabli i tego wolałbym nie ciąć. Zmieści się skrzynka przekaźników za schowkiem?? Gdzieś na necie znalazłem takie foto tylko pytanie czy dało się przy takiej konfiguracji zamontować bez problemu schowek.

Załączone pliki:

• a6_4f0.jpg
      a6_4f0.jpg
      Rozmiar pliku:
      316,2 KB
      Wyświetleń:
      7
  5. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  6. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    452
    Miasto:
    łódzkie
    Nie zmieścisz schowka ,nie będzie dostępu do przekaźników, będzie rzeźnia, nie kombinuj, masz 3 wyjścia : 1 daj to komuś do zrobienia, 2 kup i wymień wiązke, 3 zrób jak być powinno, no jeszcze 4 sprzedaj to wszystko jak jest i kup coś tańszego np golfa IV

drekke lubi to.

Poleć tę stronę