1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

A6 C5 1.9tdi zakup anglika na części

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika samuray, 5-04 18.

1. samuray

samuray Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Radom
    Witam,
    mam A6 C5 1.9tdi, które jest już dość mocno zmęczone i sporo rzeczy powinienem już wymienić (skrzynia/sprzęgło, całe zawieszenie, inne duperele), a przy okazji mieć dodatkowe felgi na drugi komplet opon.

Tak sobie pomyślałem o zakupie anglika. Wówczas przerzuciłbym cały silnik razem ze skrzynią i przy okazji zawieszenie przód, też całość. Dodatkowo można by się przejechać anglikiem i mniej więcej mieć pojęcie w jakim jest stanie: zawieszenie/silnik/skrzynia.
    W Polsce takie autka są już za 3300 zł plus dowóz do domu.
    Tak się zastanawiam, czy jest sens ściągać z UK, czy nie wyjdzie trochę taniej lub będzie można znaleźć bardziej pasującą sztukę.
    Na transport liczę 1500zł Londyn-Radom. Auto do 300F. Mój max to 3 tys.zł za wszystko. Ma to sens, czy raczej nie da się w takich pieniądzach zmieścić ?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. samuray

samuray Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Radom
    Czy ktoś może podpowiedzieć jak sprowadzić takie auto z Copartu ?
    https://www.copart.co.uk/vehicleFinderSearch/?displayStr=Audi,A6,[2003 TO 2003]&from=/vehicleFinder/&searchStr={"MISC":["#MakeCode:AUDI OR #MakeDesc:Audi","#LotModel:A6","#VehicleTypeCode:VEHTYPE_V","#LotYear:[2003 TO 2003]"],"sortByZip":false,"buyerEnteredZip":null}
    Może jakiś kontakt do kogoś sprawdzonego ?

Poleć tę stronę